برترین نمونه کارها رزومه ماست

این که شرکت های مختلف نرم افزاری سخنان زیبایی در اوصاف کاری خود بگویند کاری طبیعی است. اما وقتی بحث جدی میشود و موضوع از یک معارفه تبدیل میشود به تخصص و کسب و کار آنلاین حرف اول را نمونه کار میزند. نمونه کارهای شرکت نرم افزاری ستیا کامل ترین نمونه کارها در انواع زمینه ها می باشد. از هر بخش. یا از هر تکنولوژی ای که شما فکر آن را بکنید ما در شرکت نرم افزاری ستیا از آن نمونه کار موفق و عملی شده داریم. مفتخریم تا شما را دعوت به مشاهده برخی از نمونه کاری های شرکت نرم افزاری ستیا کنیم.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن فرآیندی بسیار پیچیده می باشد که جای شوخی و یا آزمایشی انجام دادن ان برای افراد نیست. در قسمت زیر شما با بخش کوچکی از نمونه کارهای نرم افزار موبایلی شرکت آشنا خواهید شد که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارا می باشد. در هر قسمت در صورت نیاز میتوانید با مشاوران تماس برقرار کرده و نمونه کارهای بیشتری را برای زمینه کاری خود دریافت کنید.

اپلیکیشن وب فرش
اپلیکیشن کارما
اپلیکیشن واش من
اپلیکیشن باکسی
اپلیکیشن دکتر کشیک
اپلیکیشن پرفیس
اپلیکیشن پالادیوم
اپلیکیشن ویلن

نمونه کارهای طراحی سایت

مهمترین دلیلی که به داشتن وب سایت ضرورت می‌بخشد، فراگیر بودن اینترنت است. امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند بجای تحمل ترافیک و اتلاف کردن زمان، در منزل راحت بنشینند و به خرید بپردازند.مردم اولین جایی که به دنبال خدمات شما می گردند، در اینترنت است.

شرکت فولاد اطلس معراج
سرآشپز کیان
سایت شخصی
سایت پزشکی کلید
شرکت فولاد کاوه
شرکت اطلس ژن

نمونه کارهای طراحی نرم افزار

با گذشت زمان استفاده از کامپیوتر ها تخصصی تر شده و استفاده از تکنولوژی ها باعث سهولت در کار ها شده است. شرکت نرم افزاری ستیا با داشتن کادر فنی مجرب پاسخگوی شایسته شما در این زمینه می باشد.

سیستم مدیریت کافی نت
سیستم ارتباط با مشتری آریا
نرم افزار ویستور